10 nowych wzorów ekskluzywnych koców

Gdy za oknem mróz i śnieg, nasze myśli naturalnie podążają w „cieplejszym kierunku”. Warto wówczas zaopatrzyć się w przytulny i miły w dotyku koc, który zapewni nam ochronę przed chłodem. Dekoria.pl prezentuje ponad 10 nowych wzorów ekskluzywnych koców marki Bocasa.

Dekoria.pl – jeden z głównych producentów tekstyliów domowych w Polsce – poszerza swoją ofertę o nowe artykuły marki Bocasa. Doskonała jakość produktu, najmodniejsze wzornictwo, a także bogata kolorystyka, zadecydowała o nadzwyczajnej popularności koców na całym świecie.

fot. Dekoria.pl

Koce firmy BiederlackBorbo marki Bocasa dostępne są w ofercie Dekoria.pl od czerwca br. Gustowne dodatki w krótkim czasie stały się jednym z bestsellerów sprzedaży. Design, a także wysoka jakość produktu, zyskały sympatię naszych klientów, zaspokajając gusta nawet najbardziej wymagających pod względem stylu – mówi Agnieszka Rybka, dyrektor sprzedaży Dekoria.pl. –  Kolekcje przygotowywane prze światowych stylistów opracowywane są zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Jesienno-zimowy design wykorzystano w stworzeniu linii „Inspirations 2012” – dodaje Agnieszka Rybka.

Koce zapewniają nam przytulność. Są ciekawym elementem ozdobnym, ale przede wszystkim pełnią funkcję ochrony przez zimnem. Choć na co dzień w wyborze dodatków kierujemy się funkcjonalnością, w przypadku koców liczy się również elegancki i modny wygląd. Odnajdziemy to w produktach marki Bocasa od Dekoria.pl.

fot. Dekoria.pl

fot. Dekoria.pl

fot. Dekoria.pl

Leave a Reply