Dekoracja salonu w zgodzie z naturą

W tym sezonie dużą popularnością cieszą się dodatki i dekoracje inspirowane naturą. Doskonale wpisują się w przytulny wystrój klasycznych wnętrz oraz  ocieplają surowy charakter nowoczesnych aranżacji. Dlatego Dekoria.pl, w odpowiedzi na pojawiające się trendy, wprowadziła do sprzedaży kolekcję o nazwie Charlotte.

Umiarkowany styl i inspirowany prostą geometrią design to hit wśród światowych projektantów wnętrz. Wzór nawiązujący do motywu florystycznego doskonale współgra z naturalnymi materiałami i ociepla wystrój pomieszczenia, dzięki czemu czujemy się w domu komfortowo i bezpiecznie.

Kolekcja Charlotte od Dekoria.pl

Istotną rolę w stworzeniu stylowej aranżacji wnętrza odgrywają kolory, które kształtują przestrzeń, a także wpływają na nasz nastrój i samopoczucie. Brązy i beże uspokajają, a wnętrze nabiera przytulnego charakteru, natomiast żywe i ciepłe kolory (kwiecisty motyw) przełamią jasną, lekko przygaszoną kolorystykę, wprowadzając do pomieszczenia powiew świeżości i radości.

W odpowiedzi na kształtujące się trendy Dekoria.pl wprowadziła kolekcję Charlotte, którą wyróżnia oryginalny, kwiatowy wzór, inspirowany pastelowymi i akwarelowymi obrazami mistrzów. Charakterystyczny kwiecisty motyw połączony z dopasowanymi kolorystycznie pasami tworzy wysmakowaną i interesującą całość. Tkanina wykonana jest w 100% z bawełny,  co podkreśla jej bliskość z naturą. Doskonale prezentuje się w postaci zasłon, rolet, obrusów czy narzut.

Kolekcja Charlotte od Dekoria.pl

Choć przed nami sezon jesień-zima, kwiaty pozostają w modzie. Doskonale uwydatniają charakter wnętrza, nadając mu subtelnego i modnego wyglądu. Podkreślają gustowny wystrój klasycznych wnętrz, a także przełamują surowość współczesnych stylizacji.

Leave a Reply