Eleganckie pikowane sofy skórzane

Eleganckie i klasyczne sofy to obowiązkowy mebel w stylowym gabinecie. HF Helvetia Furniture prezentuje je w całkiem nowej odsłonie. Inspirując się elitarnymi klubami gentelmanów, wprowadza je zarówno do pokojów dziennych, jak i tych przeznaczonych do pracy.

Skórzane sofy o masywnej sylwetce, z charakterystycznym, głębokim pikowaniem oraz wzorem w romby, to typowo angielski styl znany pod nazwą Chesterfield. O pochodzeniu mebli krążą anegdoty, a każda aspiruje do miana prawdziwej. Jakkolwiek spór nie został rozwiązany, Chesterfield inspiruje producentów mebli tapicerowanych od ponad 200 lat. Efektem jest kolekcja Klavario marki HF Helvetia Furniture.

Kolekcja Klavario marki HF Helvetia Furniture

Najwyższej jakości skóra naturalna to kolejny znak rozpoznawczy tego stylu, którym charakteryzuje się Klavario. Miękka w dotyku i niezwykle wygodna w użytkowaniu, nadaje kolekcji szyku. W eleganckim lśnieniu opina dostojne sylwetki mebli i ich wyprofilowane, wysokie oparcia oraz podłokietniki.

Kolekcja Klavario marki HF Helvetia Furniture

I choć Klavario do Chesterfield nawiązuje stylem, to wygląda nowocześnie i lekko. Jego zwarta linia wzornicza, wsparta na drewnianych, delikatnych nóżkach dodaje uroku zarówno salonom, gabinetom czy też pokojom do gry w billard. Dodatkową zaletą mebli jest możliwość rozłożenia miejsca do spania. To praktyczna i łatwa w zastosowaniu funkcja. Klavario to również fotel i przestronny hocker, uzupełniający kolekcję. Dlatego pozwala w wypełnić aranżowaną przestrzeń odpowiednie dobranymi meblami.

Kolekcja Klavario marki HF Helvetia Furniture

Leave a Reply