Fotel obrotowy: wygoda i oszczędność miejsca

Brak przestrzeni przy jednoczesnej potrzebie zapewnienia komfortu klientom  często są zmorą polskich przedsiębiorców z sektora usług. Na szczęście krajowi projektanci mebli mają świadomość sytuacji panującej na rynku i przygotowują produkty dostosowane do przestrzeni komercyjnych.

Fotel obrotowy jako rozwiązanie

Dostępny w Dado Design fotel Twister firmy L.Kleiber to przede wszystkim wygoda i oszczędność miejsca. Jego szerokość i długość nie przekraczają 80 cm, a wysokość to niecały metr. Ułatwia to zdecydowanie umieszczenie go w niewielkich przestrzeniach typu lobby, poczekalnia czy gabinet.

Dostępny w Dado Design fotel Twister firmy L.Kleiber

Jeden obrót i wszystko jasne

Nie tylko niewielkie wymiary przemawiają za Twisterem. Fotel może być obity wieloma rodzajami skór i tapicerek. Różnorodne kolory pozwolą dopasować mebel do wielu przestrzeni w zależności od potrzeb. Widoczny na zdjęciach błękit doskonale wpasuje się do jasnych, zdominowanych przez biel wnętrzach. Tak modnych w projektowanych obecnie przestrzeniach komercyjnych.

Dostępny w Dado Design fotel Twister firmy L.Kleiber

Prezentowane meble to nie tylko niepowtarzalny design, ale i wysoka jakość wykonania. Dostępne są w showroomie DADO DESIGN oraz sklepie internetowym – www.dadodesign.pl.

Leave a Reply