Forum Budowlane » Elewacje i docieplenia

  • 15 wpisy
  20 września 2016 10:01:42 CEST

  Firma Fasada System zajmuję się produkcją lekkich detali elewacyjnych w oparciu o własną, opatentowaną technologię. Głównie są to ozdobne profile elewacyjne typu lekkiego, które są łatwe w montażu i można je stosować na każdym materiale termo-izolacyjnym lub na zaprawie tynkarskiej. Do produkcji używamy specjalnie sezonowanego styropianu, nadającego produktom kształtu i lekkości. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, sprawia  że profile są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego można stosować je na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Dostepne są już na rynku nasze nowości

     płyty Magnezowo – Włóknowe(MgO) są to płyty budowlane o bardzo szerokim zastosowaniu. Jest to materiał budowlany odporny jak beton i lekki jak gips.  Naturalnym surowcem bazowym jest tlenek magnezu- rodzaj cementu mineralnego. Płyty te można stosować jako podkłady podłogowe, obszary o wysokim natężeniu ruchu, sufity podwieszane i samonośne, zabudowy poddaszy, ogrodzeń jak i pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.

  lub

  • 585 wpisy
  17 października 2016 05:56:18 CEST
  A jak z ceną bo tak popatrzeć to całkiem sporo jej potrzeba i jaki stosunek jakości, ceny do wełny/styropianu
  • 1131 wpisy
  29 maja 2017 11:51:55 CEST
  JAk jest z ich cenami i przy jakiej powierzchni opłaaca sie w ogóle tego używać ?
 • 29 stycznia 2018 13:44:00 CET
  Witam Wszystkich na forum :) Jeżeli chodzi o tanie materiały budowlane to trzeba uważać i w pierwszej kolejności sprawdzić ich jakość, w końcu ta powinna być jak najlepsza, prawda?

Szybka Odpowiedź