Jesienne dekoracje, które ocieplą każde wnętrze

Długie listopadowe wieczory mają swój niewątpliwy urok i magię. Jednak nostalgia i ponurość jaka im towarzyszy zachęca do schronienia się w zaciszu własnego domu.  Warto zadbać o ciepłe, stylowe wnętrze, które uprzyjemni nam czas spędzony wśród czterech ścian. Wystarczy dodać do naszego wnętrza kilka produktów, które stworzą przytulny klimat.

Idealną jesienno-zimową oprawę nada naszym wnętrzom klimatyczne oświetlenie. Drobną ale znaczącą zmianą może być zakup lampy stołowej. Kilka nowych punktów świetlnych w przestrzeni to łagodna forma fototerapii, która pomoże nam w walce z jesienną chandrą. Linia F&F Home proponuje oświetlenia  w modnym śliwkowym fiolecie, gorącej czerwieni czy spokojnej bieli.


Niedrogim a także skutecznym sposobem, by ocieplić  wnętrza w zimne wieczory jest  płomień świec, który dając naturalne światło sprawia, że do naszych pomieszczeń wkracza elegancja i szyk. Świece pięknie wyglądają w dużych szklanych kloszach lub w efektownych lampionach. W ofercie F&F Home mamy szeroki wybór zapachowych i aromatycznych świec w pięknych intensywnych kolorach i różnych wielkościach, które swobodnie można ze sobą łączyć.


Świece możemy również wykorzystać tworząc niepowtarzalną atmosferę w łazience. Wystarczy wypełnić puste miejsca na półkach dużą ilością małych wielobarwnych świeczników wypełnionych podgrzewaczami, które umilą nam chwile podczas gorącej kąpieli.


Nie zapominajmy oczywiście o poduchach! Wygodna sofa pełna poduszek z miłych faktur i w przyjemnych wzorach będzie tworzyć idealny duet z ciekawą książką lub ulubionym filmem. Możemy również zaopatrzyć się w dodatkową warstwę narzuty, która posłuży jako koc i ogrzać nasze nogi.


Leave a Reply