Kolekcja mebli nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2016

Toronto, jedna z najnowszych kolekcji marki Meble Wójcik uzyskała prestiżowy tytuł „Diament Meblarstwa 2016” w kategorii Przestrzeń Salonowa. Nagroda przyznana została w dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. – wydawcę czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

Kolekcja mebli Toronto

Jubileuszowa edycja konkursu „Diament Meblarstwa” wyłoniła najlepsze, dostępne na polskim rynku produkty w kilkunastu kategoriach. Nagroda, jaką uzyskują jego uczestnicy, jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych przez nich mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych. Jest również wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitej opinii klientów oraz ekspertów. W jury tego konkursu zasiadają specjaliści z branży meblarskiej, przedstawiciele salonów meblowych, dziennikarze, architekci, projektanci wnętrz oraz naukowcy.

W tym roku „Diament Meblarstwa 2016” w kategorii Przestrzeń Salonowa zdobyła kolekcja Toronto. Toronto jest nowoczesną odpowiedzią na trendy w światowym współczesnym wzornictwie. Białe, błyszczące korpusy i fronty kontrastują z eleganckimi aplikacjami w ciepłym i naturalnym dekorze San Remo Rustic. Dzięki jasnemu dekorowi meble z kolekcji Toronto idealnie rozjaśniają wnętrza optycznie je powiększając. Oryginalne i energooszczędne listwy LED zapewniają bryłom nowoczesny wygląd, który można jeszcze wzbogacić dodatkowym podświetleniem szklanych półek. W meblach zastosowano profesjonalne okucia, zawiasy z samodociągiem i hamulcami. System krytych prowadnic do szuflad z płyty wiórowej zapewnia płynny ruch i wysoki komfort obsługi. Nawet bardzo obciążone szuflady poruszają się delikatnie, a także przekonują bardzo niskimi wartościami opadania. Zawiasy z wbudowanym spowalniaczem eliminują niepotrzebny hałas

Jest to kolejny rok, w którym kolekcja marki Meble Wójcik zdobyła prestiżowe wyróżnienie jakim jest „Diament Meblarstwa”. W poprzednich edycjach nagrodzono między innymi program Summer.

Leave a Reply