Kwitnąca aranżacja: panele dekoracyjne

Wśród niezliczonych odmian kwiatów, lilie zajmują miejsce wyjątkowe. Ich finezyjne kształty i zróżnicowana kolorystyka zachwycają i inspirują od najdawniejszych czasów. W wielu kulturach stały się symbolem królewskości i majestatu, a także delikatności i czystości. Z ich charakterystycznym pięknem można teraz obcować na co dzień za sprawą wzoru LILLY, nowej propozycji wśród trójwymiarowych paneli dekoracyjnych firmy Dunes.

W poszukiwaniu pomysłów na niestandardowe aranżacje wnętrz dysponujemy dziś szeroką paletą stylów i środków. Wśród dostępnych na rynku propozycji wyróżniają się coraz popularniejsze panele dekoracyjne. Umożliwiają one pokrycie zarówno niewielkich fragmentów ścian, jak i dużych powierzchni, zmieniając i uatrakcyjniając ich wygląd w trzech wymiarach.

fot. Dunes

Naturalna uroda

Wzór LILLY to jedna z najnowszych propozycji firmy Dunes. Wpisany w okrąg kształt czterolistnej lilii tworzy na powierzchni ścian harmonijny wzór, pełen łagodnych łuków i delikatnych wypukłości. Liczne przetłoczenia i miękko prowadzone linie nadają całości przestrzennego charakteru, który podkreślić można dobrze dobranym oświetleniem, wykorzystującym niepowtarzalną grę cieni.

Wyjątkowy charakter wzoru LILLY wzmocnić może pokrycie paneli zróżnicowanymi kolorami. Dwie lub trzy powtarzalne barwy spotęgują wrażenie rytmiczności, z kolei bardziej niejednolite kolory będą nawiązaniem do bogactwa odmian lilii występujących w naturze w aż 75 różnobarwnych gatunkach.

Wytrzymałość w dobrym stylu

fot. Dunes

Delikatność i subtelność wzoru LILLY nie ma odzwierciedlenia w zaawansowanej technologii wykonania trójwymiarowych paneli firmy Dunes. Zastosowanie wysokogatunkowego gipsu, wzmocnionego dodatkowo włóknem szklanym, gwarantuje świetną wytrzymałość rozwiązań Dunes. Dzięki temu domownicy będą przez długie lata cieszyć się oryginalną aranżacją ścian.

Gips to także całkowicie ekologiczny i niepalny materiał, który nie zawiera toksyn i związków lotnych. Przeznaczone do użytku wewnętrznego panele Dunes LILLY dostępne są w wymiarach 80×80 cm, a ich montaż przypomina przyklejanie płyt kartonowo-gipsowych. Prace te można powierzyć doświadczonym fachowcom lub skorzystać z dostępnego na stronie producenta filmu instruktażowego.

Trójwymiarowe panele dekoracyjne LILLY marki Dunes
Wymiary: 80 x 80 x 1,5-6 cm
Waga: ok. 13 kg/szt.
Cena netto: 113,82 zł/szt.
Ceba brutto: 140,00 zł/szt.

Leave a Reply