Laminowane meble do salonu i jadalni

Marka Meble Wójcik wprowadza do swojej oferty aż trzy nowe kolekcje, które będą dostępne zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów. Madras, Linate i Border to propozycje mebli przeznaczonych do salonów i jadalni, jak zwykle w przypadku marki Meble Wójcik łączące elegancję, funkcjonalność oraz wysoką jakość.

Do produkcji kolekcji Madras użyta została wysokiej jakości płyta laminowana, odporna na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę w pięknym kolorze Dąb Latte, ozdobiona aplikacjami w jaśniejszym odcieniu – Champagne Metalic. Delikatną kolorystykę zderzono z masywną ramą okalającą poszczególne bryły oraz zastosowaniem rozwiązań bezuchwytowych. Dodatkowo nowoczesny charakter linii nadaje zastosowanie oświetlenia ledowego do wybranych brył, dzięki czemu finalny efekt to idealne połączenie solidnej konstrukcji z lekkością formy.

Kolekcja Linate, Meble Wójcik

Program Border to kontrastowe zestawienie korpusów i frontów o barwie Dąb Latte z wieńcami i poziomymi, wklęsłymi listwami w kolorze Dąb Ciemny. Kolekcja ozdobiona prostymi metalowymi uchwytami, nada salonowi niezwykle gustowny i wyrazisty charakter. Podobnie jak Madras, Border wykonana jest z wysokiej jakościowo, a jednocześnie przystępnej cenowo płyty laminowanej.

Kolekcja Madras, Meble Wójcik

Linate to bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych i nowoczesnych kolekcji Mebli Wójcik – propozycja dla osób odważnych, podążających za najnowszymi trendami i ceniących sobie niepowtarzalny styl. Całość utrzymana jest w białej kolorystyce, uzupełnionej eleganckimi aplikacjami w kolorze Trufla. Linate to także szereg praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, m.in.: szuflady z cichym zamknięciem, drzwi z opóźniaczami, rozwiązania bezuchwytowe oraz oświetlenie ledowe do wybranych brył.

Kolekcja Border, Meble Wójcik

Leave a Reply