Lampy Nowodvorski Viviane – ponadczasowość i dobry smak

Dokonując aranżacji wnętrza, należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie rozmieszczenie oświetlenia. Stylizacje, w których na pierwszy plan wybija się prostota, przejrzystość i kreatywność to odpowiednie miejsce na lampy Nowodvorski Viviane. Ponadczasowe klasyczne projekty będą pasować do wielu stylistyk, między innymi do stylu minimalistycznego i modernistycznego.

Jak dobrać oświetlenie wnętrza?

Każde z pomieszczeń domu lub mieszkania pełni inną funkcję i ma różny charakter, dlatego potrzebuje trochę innego rodzaju oświetlenia. Lampy sufitowe są bazą i stanowią zazwyczaj centralny punkt oświetlenia. Klosze lamp Nowodvorski Viviane urzekają prostym klasycznym designem oraz stonowaną kolorystyką. Występują w formie plafonów i lamp wiszących, które w doskonały sposób mogą doświetlić przestrzeń. Eleganckie wiszące modele lamp Nowodvorski Viviane to dobre rozwiązanie do sypialni lub salonu.

Poza górnym oświetleniem warto zaaranżować oświetlenie boczne, duża ilość takich punktów spełnia różne funkcje i daje możliwość różnorodnej i ciekawej aranżacji pomieszczenia. Warto wiedzieć, że umiejętnie zamontowane oświetlenie może powiększyć wnętrze, podwyższyć sufit albo wytworzyć korzystne środowisko do pracy lub wypoczynku.

Geometryczne formy i ponadczasowa kolorystyka lamp

Oprawy oświetleniowe to obecnie szeroka gama nowoczesnych kształtów i rozwiązań, które w niczym nie przypominają staroświeckich kinkietów. Geometryczne formy lamp to modne rozwiązania, które doskonale wpisują się w ciągle zmieniające się trendy. Lampy Nowodvorski Viviane zapewniają możliwość oświetlenia dużych przestrzeni, sztywna tkanina abażurów doskonale wkomponowuje się we wnętrza wykończone naturalnymi materiałami, np. stalą i drewnem. Czyste formy bez wyraźnych ozdób, jakimi charakteryzują się lampy Nowodvorski Viviane, można stosować nie tylko w klasycznych czy minimalistycznych wnętrzach, mogą być jednym z elementów pomieszczeń utrzymanych w stylizacji art deco albo glamour. Lampy w kolorze białym mogą być doskonałym uzupełnieniem wnętrz w stylu skandynawskim. Z kolei czarny kolor abażurów dobrze harmonizuje się z wytycznymi stylu industrialnego albo pomieszczeniami typu loft. Jasny odcień lamp Nowodvorski Viviane może delikatnie ozdobić i rozjaśnić wnętrze. Symetryczne i harmonijne modele lamp wiszących mogą być eleganckim dodatkiem mieszkań klasycznych, są ponadczasowym dodatkiem nie tylko w domu, ale także w biurze. Trzeba jedynie pamiętać, aby w pracy źródło emitujące światło miało większe natężenie.

Leave a Reply