Łóżka dzienne i sofy z funkcją spania

Marka Meridiani oferuje eleganckie modele dziennych łóżek oraz sof z funkcją spania. Modele Fox, Law i Scott są starannie zaprojektowane przez Andreę Pariso, a do ich wykończenia użyto najwyższej jakości tkanin i skór.

Łóżko dzienne może wydawać się nieprzydatnym gadżetem, ale w rzeczywistości jest to zaskakująco funkcjonalny mebel. Jego główną zaletą jest połączenie funkcji sofy i łóżka. Wystarczy usunąć z mebla zbędne poduszki, by zamieniło się w wygodną leżankę do krótkiej drzemki. W niewielkich mieszkaniach, w których nie mam miejsca na pokój gościnny dobrze sprawdzi się sofa z funkcją spania. Elegancki mebel wyposażony jest w rozkładany do przodu materac, na którym komfortowo przenocują goście. Luksusowe modele łóżek dziennych i sof Meridiani doskonale wpisują się w przestrzeń stylowego salonu. www.kari-mobili.pl

Oferta marki Meridiani

Oferta marki Meridiani

Oferta marki Meridiani

Oferta marki Meridiani

Meridiani to przykład na to, że sukces wielkich firm może mieć swój początek w prostym pomyśle. W tym przypadku była nim idea Laury Ferraro Crosti, aby zaprojektować kolekcję mebli łączących nowoczesny styl z nawiązaniami do klasyki. Pierwsza kolekcja ujrzała światło dzienne w 1996 roku dzięki wysiłkom Laury i Andei Parisio – projektantki i dyrektora artystycznego marki. Równocześnie w tym samym roku otwarty został showroom  firmy w centrum Mediolanu.

Leave a Reply