Lustra dekoracją każdego wnętrza

Lustra dekoracyjne mogą odmienić wystrój pomieszczenia, będąc jednocześnie dekoracją samą w sobie. Dekoria.pl prezentuje bogatą ofertę luster – o przestrzennej formie, z ozdobnymi ramami – dzięki którym wydobędziemy z wnętrza to. co najpiękniejsze, a także ukryjemy niedoskonałości przestrzeni.

Poszukując odpowiedniego modelu lustra zastanówmy się, gdzie zamierzamy je powiesić, a następnie dobierzmy odpowiednią ramę. Może ona współgrać z wystrojem wnętrza bądź przeciwnie, kontrastować z innymi dodatkami będąc tym samym główną dekoracją.

Pamiętajmy, że lustra dekoracyjne ozdobią, ale i powiększą czy rozświetlą urządzaną przestrzeń. Szerokie i poziome optycznie poszerzą pokój, natomiast wysokie, pionowe – wydłużą. W zależności od ozdabianej przestrzeni możemy zdecydować się na klasyczne, duże lustro lub połączyć kilkanaście mniejszych, wieszając je obok siebie.

Z reguły bogato zdobione, złote czy rzeźbione ramy wpisują się w klasyczny wystrój pomieszczenia, natomiast proste, minimalistyczne sprawdzają się w przypadku nowoczesnych aranżacji. Pamiętajmy, że dziś nie musimy sztywno trzymać się utartych zasad. Eksperymentujmy i łączmy ze sobą różne style, tworząc tym samym ciekawą, twórczą kompozycję.

Lustra od Dekoria.pl

Leave a Reply