Meble do jadalni i salonu w stylu dworkowym

Kolekcja Vicenza pomoże urządzić wnętrze pokoju dziennego i jadalni nie tylko elegancko, lecz także w zgodzie z nowoczesnymi trendami. Gustowny dekor Orzech Brown z ciemnym usłojeniem nadaje meblom wyrazistego charakteru, a profilowane ramki drzwi i pozbawione dekoracyjnych ornamentów fronty to ukłon w stronę klasycznej stylistyki. Takie meble doskonale prezentują się w dużych salonach, dworkach czy wnętrzach z reprezentacyjnymi ambicjami.

Kolekcja Vicenza

Meble skrzyniowe zostały wsparte na niewielkich, ale ciekawie wyprofilowanych nóżkach. Dzięki temu kredens, witryna i szafka RTV sprawiają wrażenie lekkich konstrukcji. Blat stołu podpierają długie nogi z wyraźnym ozdobnym łukiem. Po rozłożeniu stołu znajdzie się przy nim wystarczająco dużo miejsca nawet dla ośmiu osób. Profil krzeseł ze stylowymi obiciami jest nawiązaniem do bardziej smukłej i strzelistej stylistyki. Siedzenia i oparcia są bardzo wygodne, a białe elementy tapicerowane łagodzą dominującą we wnętrzu drewnianą fakturę pozostałych mebli.

Kolekcja Vicenza

Wnętrza witryn również inspirowane są ciekawymi kształtami geometrycznymi. Wzór, który tworzą ryflowane tylne ścianki, jest dodatkowo eksponowany przez subtelne, ledowe podświetlenie. Kolekcja Vicenza prezentuje się najlepiej w jasnych i przestronnych pomieszczeniach, do których wpada dużo światła dziennego.

Kolekcja Vicenza

W skład kolekcji Vicenza wchodzą:

– Kredens (2 wielkości)
– Witryna
– Szafka RTV
– Półka wisząca
– Stół rozkładany
– Krzesło tapicerowane

Kolekcja Vicenza dostępna jest w salonach sieci Agata.

Leave a Reply