Meble, które nie boją się plam

Aquaclean® to nowoczesne materiały obiciowe, które zabezpieczają meble przed wszelkimi zabrudzeniami.

Tkanina Aquaclean® to nowy sposób na zabezpieczenie mebli wypoczynkowych przed plamami, a także śladami, które zostawiają zwierzęta domowe. Specjalna warstwa nanocząsteczek chroni tkaninę przez zniszczeniem i wytarciem, a w konsekwencji zwiększa jest trwałość. Materiał jest zabezpieczony przed wsiąkaniem płynów, co pozwala na łatwe i szybkie czyszczenie. Aby przywrócić meblom ich pierwotny wygląd wystarczy zebrać brud papierowym ręcznikiem i przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką. Przy trwalszych plamach, takich jak ślady po długopisie, flamastrze lub kawie, do wody warto dodać odrobinę mydła. Ważna jest jednak szybkość reakcji. Natychmiastowe usunięcie plamy powoduje, że nie zostawia ona żadnego śladu.

Tapicerki z systemem Aquaclean®

Co istotne z punktu widzenia codziennego użytkowania, materiały Aquaclean® są niezwykle delikatne, przyjemne w dotyku i dostępne w całej palecie barw. Łatwe do czyszczenia tkaniny szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku mebli z niezdejmowanym obiciem.

Dla zdrowia

Z odpornych na zabrudzenia materiałów z łatwością można usunąć włosy i sierść. By zachować czystość mebli, nie musimy regularnie korzystać ze specjalistycznych usług pralniczych. Powłoka ochronna uniemożliwia zaleganie sierści w trudno dostępnych miejscach, dlatego będzie odpowiednia również dla alergików. Kurz i potencjalne źródła rozwoju bakterii nie wnikają do wnętrza tkaniny.

Tapicerki z systemem Aquaclean® dostępne są we wszystkich salonach Agata Meble. W kolekcji znajdują się materiały w wielu kolorach i fakturach oraz o różnym stopniu przepuszczalności.

Leave a Reply