Modułowa aranżacja pokoju dziennego

Jak połączyć nowoczesny wystrój wnętrz z ich przyjemnym i ciepłym charakterem? Poszukując jednego i drugiego, warto zwrócić uwagę na nowe rozwiązania proponowane przez Black Red White. Wzbogacona o nowe moduły oraz kolory stylowa i praktyczna kolekcja Rabesca, to doskonałe rozwiązanie dla osób przywiązujących wagę do funkcjonalności i estetyki wnętrza.

Praktyczne rozwiązania i nowoczesny design – tak najkrócej można opisać kolekcję Rabesca. Wśród nowości można znaleźć m.in. rozkładany stół oraz krzesła, dzięki którym jadalnia zyska oryginalny i nowoczesny charakter. System został również rozbudowany o moduły idealne do salonu lub sypialni, jak 2-drzwiowa szafa, komody w dwóch wariantach i wisząca szafka.

Kolekcja Rabesca od Black Red White

Kolekcja, dostępna do tej pory w dwóch ciekawych wybarwieniach – dąb wilson i alhambra, została wzbogacona o nową kolorystykę frontów. Teraz w wybranych modułach można zastosować fronty o wysokim połysku – elegancki beż szampański i odważny czarny brąz.
Stylowego i nowoczesnego charakteru kolekcji dodają otwierane bezuchwytowo fronty, listwy ozdobne w kolorze stali oraz barwione na brązowo szkło witryn. Taki wygląd sprawia, że Rabesca doskonale sprawdzi się w modernistycznym, ale jednocześnie ciepłym i domowym wnętrzu.

Kolekcja Rabesca od Black Red White

Dla zapewnienia komfortu, w meblach Rabesca zastosowano sprytne i funkcjonalne rozwiązania. Fronty szafek wyposażone są w regulowane zawiasy, dzięki czemu możliwe jest dokładne ustawienie ich w trzech płaszczyznach. Energooszczędne oświetlenie LED delikatne i łagodne podkreśli pamiątki oraz dekoracje ustawione na półkach i w witrynach.
System Rabesca tworzy 13 modułów. Oprócz nowych elementów, w kolekcji dostępne są witryny, ława, duża komoda i szafka RTV. Możliwość swobodnego łączenia i zestawiania ze sobą poszczególnych mebli sprawia, że kompleksowa aranżacja pokoju dziennego czy jadalni o dowolnym metrażu staje się bezproblemowa! Wybrane elementy będą także pomocne przy urządzaniu klimatycznej i gustownej sypialni czy przedpokoju.

Kolekcja Rabesca od Black Red White

Leave a Reply