Modułowe meble do nowoczesnego salonu

Poszukując nowoczesnych mebli do salonu, które będą jednocześnie funkcjonalne, warto zwrócić uwagę na nowe moduły kolekcji Byron od Black Red White. Sporo miejsca do przechowywania i praktyczne rozwiązania zapewnią komfort w codziennym użytkowaniu, a lśniące białe fronty będą pasować do wnętrz utrzymanych w modernistycznej stylistyce.

Pokój dzienny często spełnia wiele różnych funkcji. Oprócz przestrzeni do rodzinnego wypoczynku aranżujemy tu domową biblioteczkę, kącik TV, a nawet garderobę. Podstawą tak wielofunkcyjnego miejsca są dobrze zaprojektowane meble. Sprytne i bardzo praktyczne rozwiązania znajdziemy wśród nowych elementów kolekcji Byron.

Meble Byron od Black Red White

Wiele domowych drobiazgów pomieścimy w częściowo przeszklonych witrynach Byron. Na półkach umieszczonych za pełnymi frontami ukryjemy książki i dokumenty, co sprawi, że przestrzeń będzie zawsze uporządkowana. Natomiast w części przeszklonej wyeksponujemy dekoracje i pamiątki, którymi chcemy się pochwalić. Ich urok dyskretnie podkreśli energooszczędne oświetlenie LED.

Przedmioty, które często używamy, będą zawsze pod ręką, jeśli do aranżacji salonu wykorzystamy pakowne szafki RTV i szafki wiszące Byron. Natomiast właściciele niedużych mieszkań, poszukujący dodatkowego miejsca do przechowywania ubrań, mogą wykorzystać dwudrzwiową szafę Byron, która będzie znakomicie współgrać z pozostałymi elementami kolekcji.

Meble Byron od Black Red White

Zaletą systemu Byron od Black Red White jest możliwość dowolnego ustawiania i komponowania poszczególnych modułów. Dzięki temu każdy może dobrać elementy do wielkości pomieszczenia i zaaranżować je zgodnie z własnymi potrzebami.

Wyróżnikiem tych mebli są oryginalne eliptyczne uchwyty ze szklaną aplikacją. Uniwersalne połączenie stonowanych kolorów – jasnego dębu i bieli wykończonej na wysoki połysk – dodaje kolekcji modernistycznego charakteru oraz lekkości. Natomiast akcesoria z systemem cichego domykania zapewniają wygodę użytkowania na co dzień.

Wszystkie meble z kolekcji Byron oraz więcej pomysłów na urządzenie funkcjonalnego salonu znaleźć można na www.brw.com.pl

Leave a Reply