Nowa kolekcja mebli w barwach ziemi

Barwy ziemi z powodzeniem tworzą klimat wielu domowych aranżacji. Nic w tym dziwnego –beże i brązy są bardzo wdzięcznymi odcieniami zarówno przy kompozycjach klasycznych, jak i tych w stylu bardziej nowoczesnym. Nie narzucają się zbytnio mocnym akcentem, tworzą natomiast przytulny i kameralny nastrój. Kolekcja mebli wypoczynkowych Max X firmy Unimebel doskonale łączy walory natury z prostymi, ale nowoczesnymi kształtami.

Przyrodniczy design

W pokojach dziennych urządzonych w klasycznym stylu ważną rolę zazwyczaj pełni komplet wypoczynkowy, składający się z co najmniej sofy lub wersalki oraz foteli. Ich kształt najczęściej oparty jest o proste, ale dość masywne formy, natomiast kolorystyka spójnie harmonizuje z resztą kompozycji w taki sposób, aby nie przytłaczać zbytnio całości. Doskonale w tym przypadku sprawdzają się różne odcienie szarości, a także kolory natury, takie jak: beże, brązy i przygaszone zielenie. Niezwykle istotne są również wykorzystane materiały. Solidne, naturalne drewno powinno pełnić tu rolę wytrzymałej, a jednocześnie estetycznej podstawy, która idealnie uzupełnia kolorystykę, styl i charakter mebli.

Kolekcji Max X firmy Unimebel to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują klasycznych rozwiązań zamkniętych w oryginalnej formie. Proste, nowoczesne, ale jednocześnie zdecydowane kształty doskonale komponują się z naturalnym drewnem najwyższej jakości, ubranym w soczyste barwy. Delikatne, zaokrąglone oparcia z giętego drewna uzupełniają zdecydowaną linię profilowanego siedziska, boków i oparcia. Subtelny, beżowo-brązowy melanż tkaniny obiciowej współgra z barwą drewna. Dekoracyjny detal stanowią konkretnych rozmiarów poduszki, pełniące funkcję oparcia – zdecydowany, nieregularny, brązowy wzór świetnie uzupełnia całość kompozycji. Połączenie naturalnego drewna, najwyższej jakości tkanin, kolorów ziemi oraz funkcjonalności i wygody stanowi o wyjątkowości mebli z kolekcji Max X firmy Unimebel.

Salon nabierze niepowtarzalnego charakteru dzięki meblom z kolekcji Max X.
Fot. Unimebel

Maxymalna funkcjonalność

O wysokiej jakości mebli wchodzących w skład kompletu wypoczynkowego świadczą nie tylko walory estetyczne, wykorzystane surowce czy dostosowanie do stylu aranżacji – w tym przypadku niezwykle istotna jest ich praktyczna strona, czyli szeroki wachlarz udogodnień oraz wytrzymałość. Kanapa z linii Max X firmy Unimebel wyposażona została w funkcję spania z łatwym systemem rozkładania, posiada również pojemnik na pościel. Dzięki temu nawet niezapowiedziani goście nie będą dla domowników zaskoczeniem. Pojemnik natomiast pomoże w zachowaniu porządku w pomieszczeniu. Zarówno kanapa, jak i fotel z kolekcji Max X wyposażone są w komfortowe siedziska dzięki zastosowaniu sprężyn falistych i technologii bonnell, odpowiadającej za wygodną sprężystość. Poduszki, pełniące funkcję oparcia, dodatkowo zwiększają funkcjonalność i komfort użytkowania mebli, umożliwiając domownikom pożądany relaks.

Fot. Unimebel

Meble utrzymane w klasycznym stylu wcale nie muszą być nudne. Tradycyjne bryły o nowoczesnej, prostej linii, wykonane z materiałów najwyższej jakości potrafią stworzyć naprawdę oryginalne rozwiązania, które wpasują się tak w tradycyjne, jak i bardziej minimalistyczne aranżacje. Kolekcja mebli wypoczynkowych Max X firmy Unimebel odpowiada na potrzeby osób, które poszukują funkcjonalnej klasyki.

Fot. Unimebel

KOLEKCJA MAX X UNIMEBEL:

Kanapa:
Szerokość: 207 cm
Głębokość: 95 cm
Wysokość: 95 cm
Powierzchnia spania: 190/155 cm
Cena: 2.640 zł

Fotel:
Szerokość: 67 cm
Głębokość: 82 cm
Wysokość: 92 cm
Cena: 1.000 zł

Leave a Reply