Nowoczesny minimalizm w salonie. Nowa kolekcja mebli

Wyjątkowy urok, funkcjonalne rozwiązania sprawdzające się w codziennym użytkowaniu oraz nowoczesna stylistyka. Najnowsza propozycja mebli Dinaro od Black Red White utrzymana w stylu nowoczesnego minimalizmu sprawi, że wnętrza nabiorą przestrzeni oraz zyskają praktyczną i oryginalną aranżację.

Nowy pokój dzienny Dinaro od Black Red White

Pokój dzienny, jako serce każdego domu, musi zapewniać poczucie komfortu i umożliwiać swobodne korzystanie z wnętrza. Kolekcja Dinaro zaprojektowana została z myślą o osobach ceniących we wnętrzach funkcjonalność i dbających o detale. Miłośnicy nowoczesnego minimalizmu odnajdą oryginalne meble, które pozwalają wykorzystać przestrzeń w pełni.  Modne oraz funkcjonalne rozwiązania najlepiej sprawdzą się w codziennym użytkowaniu w tak ważnej domowej strefie. Nowoczesna stylistyka mebli Dinaro podkreślona jest ponadczasowym białym wybarwieniem oraz efektownym oświetleniem ledowym, co przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnego designu. Nowatorska konstrukcja kolekcji ma ciekawą formę uchwytów zintegrowanych z frontem, a wysokiej klasy akcesoria gwarantują płynne i ciche domykanie frontów.

Poszczególne moduły kolekcji Dinaro pozwalają na ich swobodne komponowanie w zależności od potrzeb i wielkości pomieszczenia. Aranżacja modnego i ciekawego wnętrza wedle indywidualnych potrzeb jeszcze nigdy nie była tak prosta. System tworzy 9 funkcjonalnych brył, wśród których warto wyróżnić pojemne komody, efektowne witryny i szafki oraz ławę o prostej formie.

Więcej nowości od Black Red White można znaleźć w nowym Katalogu 2015 oraz na stronie www.brw.com.pl

Leave a Reply