Opływowe kształty w salonie – meble wypoczynkowe

Większość mebli o zdecydowanych kształtach i wyraźnie zaznaczonym obrysie przyczyniła się do stworzenia swoistego standardu: oparcie, siedzisko i podłokietniki. Najnowszy trend w projektowaniu zakłada zacieranie granic i nadawanie im płynnej, niejednoznacznej formy, dzięki której meble zaczynają przypominać dzieła sztuki współczesnej i idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrza.

Design dla wymagających – tak można określić kolekcje ELEMENTS i TIME marki NEWLOOK. Nowy, odświeżający pomysł na salon to znane typy mebli w nowej odsłonie. Opływowy kształt nadaje kolekcji dynamiczny charakter. Wnętrze staje się bardziej przestronne i nabiera miękkiego, zachęcającego do relaksu charakteru. Jedną z największych zalet kolekcji ELEMENTS i TIME jest jednak ich modułowość.

Kolekcja ELEMENTS marki NEWLOOK

Każda z nich składa się elementów takich jak: sofy, fotele, narożniki i leżanki, które można łączyć w dowolny sposób. Dzięki temu tworzymy rozwiązanie idealnie dopasowane do aranżowanej przestrzeni: duży, kilkuelementowy zestaw wypoczynkowy w nietypowym kształcie, bądź perfekcyjnie wpasowaną w przestrzeń niedużą sofę czy leżankę. Skomponowane zestawy można rozbudowywać poprzez dodawanie nowych elementów i tworzenie kolejnych konfiguracji: według potrzeb wnętrza, własnego uznania, bądź aranżacyjnej wizji. Te kolekcje stwarzają możliwości.

ELEMENTS to unikalna forma o śmiałym designie. Zaprojektowana tak, by zapewnić jak największy komfort: odpowiednio wyprofilowane, duże i ciekawie skonstruowane „poduchowe” siedziska, w połączeniu z zagłówkami, wygodnymi oparciami i specjalne dobranymi poduszkami, tworzą niezwykłą przestrzeń do wypoczynku. Unikalne sposoby zestawiania modułów pozwalają na rozwiązanie nieosiągalne dla tradycyjnych kanap, sof i foteli.

Kolekcja ELEMENTS marki NEWLOOK

TIME to z kolei rozwiązanie dla tych, których cieszą nowoczesne formy wzornicze. Mniej zdobień w przypadku tej kolekcji to ukłon w stronę minimalizmu, który jest kolejnym wyróżnikiem tej kolekcji. Prosto i z pomysłem – opływowe, niemal owalne siedziska to solidna i ujmująca swoją prostota podstawa salonu, wokół której można zbudować nowoczesną aranżację.

Kolekcja ELEMENTS marki NEWLOOK

Elastyczne, wszechstronne kolekcje NEWLOOK o inspirującej lini wzorniczej pokazują, że rozstanie z tradycyjną formą mebli może skutecznie pobudzić naszą wyobraźnię. Zwłaszcza podczas odpoczynku.

Leave a Reply