Stolik kawowy – rozkładany czy klasyczny?

Mogą być centralnym punktem salonu lub gustownym i praktycznym uzupełnieniem jego wystroju. Niektóre przypadną do gustu zwolennikom funkcjonalnych rozwiązań, inne poszukiwaczom ciekawego designu. Poniżej różne oblicza stylowych stolików kawowych.

fot. Sits

Rozkładane…

Idealne połączenie nowoczesnej prostoty z naturalnym pięknem to propozycja zawarta w modelach Basic Coffee marki Sits. Konstrukcja stolików umożliwia rozłożenie blatu i podwojenie jego powierzchni użytkowej. Doskonale sprawdzają  się więc podczas niezapowiedzianych wizyt gości lub, po prostu w trakcie spotkań w szerszym gronie. Stolik wykonany z naturalnego drewna jesionowego, orzechowego lub dębowego.

Dane techniczne:
stoliki BASIC COFFEE
producent: SITS
kolekcja: TEA&BOOK
szerokość: 100x70x45cm (po rozłożeniu 100x140x43cm)
materiały: drewno
cena orientacyjna: od 2.330 PLN

BASIC COFFEE

Klasyczne…

Kwadrat i koło – czyli nietypowe zespolenie dwóch uniwersalnych i nieustająco atrakcyjnych, kształtów. W stolikach Nature Coffee, pod okrągłym blatem umieszczona została kwadratowa półka, oparta o cztery, lekko pochylone nóżki. To znakomite rozwiązanie wszędzie tam, gdzie każdy centymetr powierzchni pomieszczenia ma znaczenie. Stoliki  Nature Coffee marki Sits wykonane są z naturalnego drewna jesionowego, orzechowego lub dębowego.

Dane techniczne:
stoliki NATURE COFFEE
producent: SITS
kolekcja: TEA&BOOK
wymiary: wysokość – 52cm, średnica blatu – 100cm
materiały: drewno
cena orientacyjna: od 3.004 PLN

NATURE COFFEE

Oryginalny kompromis?

Sekret stolików Secret Coffee kryje się ich w blacie. Wystarczy lekko go nacisnąć, a następnie przesunąć, by pod powierzchnią ukazał się praktyczny schowek na drobiazgi. To idealne miejsce do przechowywania gazet, dziecięcych zabawek zalegających często na podłodze lub przedmiotów, potrzebnych na specjalne okazje. Jeden ze stolików wchodzących w skład kolekcji wykonany jest w całości z drewna, natomiast blat dwóch pozostałych otacza jeszcze metalowa ramka.

Dane techniczne:
stoliki SECRET COFFEE
producent: SITS
kolekcja: TEA&BOOK
wymiary: 40 lub 55cm wysokości, 40 lub 80 cm średnicy blatu
materiały: drewno
cena orientacyjna: od 2.505 PLN

SECRET COFFEE

Leave a Reply