Styl i elegancja drewna orzechowego

Nowy dekor Interprint – Ambassador to ukłon w stronę elegancji i wysmakowanego stylu, subtelnych, choć wyrazistych i godnych zapamiętania doznań. Zachwyca zarówno wytwornością, jak i dyskrecją, łagodnością i ukrytą pod powierzchnią energią. Dekor ten znajdzie zastosowanie w wielu wnętrzach, zwłaszcza tych w stylu retro. Doskonale odnajdzie się w jadalniach i wytwornych salonach, a także pachnących koniakiem i książkami – bibliotekach.

fot. Interprint

Ambassador to orzech w szykownym i gustownym wydaniu. Jego delikatny, jakby przesłonięty mgiełką czasu i wspomnień rysunek zachwyca subtelną grą kolorów. Słoje o jasnokremowej barwie, przeplatają się w nim z ciepłymi karmelowymi, czekoladowymi i miodowymi nitkami, by wpaść w ciemny grafitowy brąz. Tą łagodną, pozbawioną konfliktów grę wzbogacają miękko zarysowane sęki. Bo Ambassador, choć tak spokojny, pełen jest życia. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie rozwiązania ponadczasowe, proste i niezawodne, wyjątkowe i na wskroś klasyczne.

Ambassador to jeden z sześciu dekorów z tegorocznej kolekcji Interprint „Six Pack 2015”. Obejmuje ona premierowe wzory, które zostały wybrane przez zespół ekspertów – przedstawicieli przedsiębiorstw z branży meblowej i produktów drewnopochodnych, wspieranych przez projektantów Interprint podczas warsztatów „Interprint Furniture Days” odbywających się co roku w Centrum Designu w Arnsbergu.

fot. Interprint

Dekory te powstały w wyniku połączenia pasji, ciekawych pomysłów wizualnych, rzemiosła, zamiłowania do naturalnego drewna oraz obserwacji trendów. To nie tylko próba prognozowania aktualnych trendów, ale także odbicie świata w którym żyjemy. Po raz pierwszy Ambassador zaprezentowany został na żywo w maju, podczas Design Post Cologne.

Leave a Reply