Szybki i niedrogi sposób na metamorfozę salonu

Za oknem słońce, rozbudzona do życia przyroda, a Twój salon wydaje się być przygaszony    i pozbawiony dawnego wyrazu? Doskonale wiemy, że ze względu na spore wakacyjne wydatki ciężko pozwolić sobie teraz na generalny remont, ale jak to mówią – na wszystko jest jakieś lekarstwo. Diabeł bowiem tkwi w szczegółach i czasami zmiana tylko jednego elementu wystroju wnętrza, pozwala odświeżyć wygląd całości.

fot. Dekoria.pl

Idealnym sposobem na szybką i tanią odmianę salonu jest odświeżenie jego najważniejszego elementu – sofy. Nie musimy od razu wydawać fortuny na kupno nowej, ani tym bardziej rozstawać się z tą, która dobrze nam służy. Wystarczy zmienić opatrzone wszystkim obicie,    a salon od razu odzyska dawny blask.

fot. Dekoria.pl

Jeżeli nasz salon utrzymany jest w stonowanej kolorystyce warto pomyśleć o odważniejszym kolorze, np. intensywnej czerwieni. Taki zabieg, z pewnością doda wnętrzu charakteru. Dobrym pomysłem w takiej sytuacji, może być też wykorzystanie tkaniny ze wzorem lub o oryginalnej strukturze. Jeśli zależy nam na tym aby wnętrze nieco rozjaśnić i dodać mu energii, idealnym rozwiązaniem będą kolory z gamy żółtych i pomarańczowych, a także trawiasta zieleń. Akcent w takiej kolorystyce, przyniesie sporo optymizmu do każdego wnętrza. Osoby, którym zależy na utrzymaniu salonu w delikatnej, uspakajającej tonacji, mogą zdecydować się na szeroką paletę pasteli, które od pewnego czasu są niesamowicie modne. Pudrowe barwy nadadzą się przede wszystkim do delikatnych, romantycznych pomieszczeń.

fot. Dekoria.pl

Szeroki wybór pokrowców na sofy można znaleźć na stronie www.dekoria.pl. Jest to jedyny w Polsce, oprócz IKEA, producent pokrowców na sofy zakupione w IKEA. Wybór jest ogromny. Dekoria.pl oferuje około 100 różnych tkanin, z których klient może zamówić pokrowiec na swoją sofę. Szeroki wybór pokrowców obejmuje motywy kwiatowe, paski, utrzymane w stylu prowansalskim, wykonane z tkanin strukturalnych lub z miękkiego szenilu. Dekoria.pl oferuje pokrowce na wszystkie popularne modele sof zakupionych w IKEA, również na wycofane już z produkcji.

Leave a Reply