Tekstylia do dekoracji domowych przestrzeni

Nawet najpiękniej zaprojektowany i wykonany dom nie byłby klimatyczny gdyby nie dopełniające go dekoracje. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że można je z łatwością wymieniać. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie całkiem odmiennych aranżacji wnętrza w prosty i szybki sposób. Przytulności i ciepła z pewnością dodadzą tekstylia domowe dobrej marki, np. Eurofirany. Wysoka różnorodność wzorów i kolorów dodatków sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie zasłony i firany do swojego pomieszczenia.

Elegancka oprawa salonowego okna

Niezależnie od wielkości salonu w każdym bez wątpienia znajduje się okno. To przez nie wpada światło dzienne, które rozjaśnia wnętrze i tworzy miły nastrój. Aby zadbać o jego odpowiednią oprawę, warto postawić na wysokiej jakości firanki marki Eurofirany. Zwiewne, dopasowane do rozmiarów okna i pięknie zdobione pozwolą na podkreślenie charakteru salonu oraz wprowadzenie przyjemnego klimatu. Połyskliwe firany świetnie odbijają i rozpraszają światło słoneczne, co wzmacnia efekt oświetlenia salonu. Mleczne, z haftowanymi dekoracjami, doskonale sprawdzą się z pokoju, w którym światło warto lekko przytłumić z racji zbyt intensywnych promieni słonecznych.

Romantyczne zasłony do sypialni

Eurofirany to producent zasłon, które również świetnie podkreślą okno w sypialni. Romantyczne wzory w kolorowych zasłonach potrafią całkowicie odmienić wygląd całego pomieszczenia. W jasnej sypialni zasłony są świetnym rozwiązaniem, które pomoże wprowadzić nieco koloru i kontrastu ożywiające całą aranżację. Istotny jest również materiał – cienki woal jest niezwykle lekki i romantyczny, z kolei welur może dodać przytulnego i ciepłego charakteru w zimowe dni. Zasłony są łatwe do wymiany – do wyboru są te na przelotkach czy na taśmie.

Okienne wariacje w pokoju dziecięcym

Urządzenie pokoju dziecięcego i młodzieżowego to zadanie niezaprzeczalnie wymagające. Zmieniające się potrzeby dzieci wraz z wiekiem oraz wysoka pomysłowość sprawia, że ich pokoje bardzo często przechodzą metamorfozy, dostosowując się do ich aktualnych oczekiwań. W dokonaniu rewolucji z pewnością pomogą Eurofirany, które oferują szeroki wybór firanek i zasłon w przeróżnych kolorach i wzorach. Różowe i pastelowe barwy z pewnością ucieszą dziewczynki, z kolei niebieskie i brązowe – chłopców. Do wyboru są zarówno długie, jak i krótkie modele. Bardzo kolorowe pokoje można stonować jednobarwnymi zasłonami, z kolei delikatne wnętrza można ubarwić, zawieszając wzorzyste tkaniny.

Leave a Reply