Unikalny design połączony z troską o… kręgosłup

 

Bóle pleców, napięcie mięśni, skurcze – siedzący tryb życia to bolączka naszych czasów. Warto więc zadbać, aby meble z których korzystamy były nie tylko modne, ale również wygodne. Wraz z Nowym Rokiem DADO DESIGN dostosowuje się do postanowień noworocznych swoich wymagających klientów i stawia nie tylko na ciekawy i unikalny design, ale też troskę o zdrowie. Showroom poszerza tym samym swoją ofertę o meble norweskiej firmy VARIER wyposażone w antygrawitacyjny system ACTIVE SITTING™.

Rozwiązanie, które pomoże uśmierzyć ból związany z siedzącym trybem, znalazła firma VARIER. Bazując na ponad 80-letnim doświadczeniu w przemyśle meblowym, wykorzystała specjalną technologię ACTIVE SITTING™. Pozwala ona na efektywną relaksację, wzmocnienie mięśni pleców, zredukowanie napięcia, a także ukojenie występującego już bólu pleców i ramion.

Krzesło VARIER

Siedź i ćwicz

Krzesła VARIER w specjalny sposób dbają o prawidłową sylwetkę i zachęcają do… ruchu. Spontaniczne poruszanie się podczas siedzenia to: przyjmowanie naturalnej postawy, wzmocnienie mięśni górnego odcinka kręgosłupa, ulepszone oddychanie, cyrkulacja krwi – wszystko to wpływa na lepsze zdrowie i samopoczucie. Wykorzystując innowacyjne i ergonomiczne rozwiązania, oferta firmy zawiera krzesła zarówno do domu jak i pracy, dla dorosłych i dzieci. Wybierać można pomiędzy leżankami, fotelami, krzesłami stołowymi, fotelami bujanymi i podnóżkami. Teraz można łatwo i przyjemnie   popracować nad swoim zdrowiem i samopoczuciem udając się do warszawskiego showroomu DADO DESIGN.

Krzesło VARIER

Leave a Reply