Wnętrza pełne krajobrazów: nowa kolekcja tkanin

Fabryka Firanek i Koronek Haft wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję tkanin inspirowaną pięknem polskich pejzaży. Katalog „Wnętrza pełne krajobrazów” prezentuje dziewięć nowych materiałów metrażowych, które można wykorzystać podczas aranżowania wnętrz. Doskonale sprawdzą się jako pokrycia poduszek, zasłony, narzuty czy inne elementy wystroju, odpowiadające gustom domowników.

„Wnętrza pełne krajobrazów” to zestawienie tkanin dla każdego, kto podczas aranżacji wnętrz, przykłada dużą wagę do detali. Nowa oferta firmy Haft pozwala na przygotowanie kompletnej i spójnej dekoracji domu. Kolekcja składa się z dziewięciu wyrobów o sugestywnych nazwach: Leśna Polana, Pastelowa Dolina, Morskie Głębiny, Magia Zimy, Górskie Szlaki, Miejski Świt, Słoneczny Sad, Ruchome Piaski oraz Tajemniczy Ogród. Ich wygląd przywodzi na myśl piękno naszej rodzimej przyrody.

Podczas projektowania katalogu zależało nam, aby nie tylko atrakcyjnie prezentować tkaniny, ale i podsuwać przykładowe pomysły na ich wykorzystanie – mówi Magdalena Tomaszewska, kierownik działu kreacji produktu w firmie Haft. – Osoby szukające inspiracji w urządzaniu domu znajdą w tej publikacji propozycje realizacji, które pokazujemy na autorskich zdjęciach aranżacyjnych oraz przydatne porady – dodaje.

fot. Haft

Przeciw plamom i zagnieceniom

Wszystkie tkaniny z nowej oferty marki Haft posiadają unikalne właściwości, dzięki którym ich urok idzie w parze z praktycznością. Plamoodporne wykończenie sprawia, że rozlane płyny nie wnikają w głąb materiału i można je w łatwy sposób usunąć za pomocą papierowego ręcznika. Niezwykła miękkość tkanin sprzyja układaniu podczas dekorowania oraz dodatkowo chroni je przed zdefasonowaniem w trakcie prania. Odpowiedni dobór surowców gwarantuje, że mechaniczne czyszczenie ani promienie słoneczne nie powodują blaknięcia kolorów.

Dekoracje utkane na krosnach

Z wykorzystaniem nowych tkanin Haftu przygotujemy samodzielnie lub z pomocą krawca poszewki na poduszki, obrusy, stylowe zasłony, estetyczne pokrowce na krzesła, a także oryginalne dodatki tekstylne wedle własnych upodobań i pomysłów. Nowa kolekcja Haft-u dostępna jest w najlepszych sklepach z tkaninami na terenie całej Polski. Ich adresy znaleźć można na stronie internetowej producenta.

fot. Haft

Inspiracja z katalogu „Wnętrza pełne krajobrazów”:
Leśna Polana to linia tkanin dekoracyjnych w jasnobeżowej tonacji, występujących w wersji gładkiej oraz wzorzystej – z subtelnym motywem jelenia lub ciekawym wzorem kwiatów i liści. Nieregularna struktura tkanin sprawia, że swoim wyglądem przywodzą one na myśl styl eko. Ta niezwykle elegancka tkanina doskonale sprawdzi się zarówno w aranżacjach w stylu klasycznym z odrobiną glamour, jak i w nowoczesnych wnętrzach w stylu skandynawskim.
Skład: 35% poliester; 65% bawełna
Numer katalogowy: 12841/PB/175
Cena za metr: ok. 35 zł

Leave a Reply