Wnętrza w stylu glamour

Trendy dotyczące aranżacji przestrzeni zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ciężko nadążyć za modą, również projektując mieszkanie. Tym, którzy stęsknili się za klasyką lub są zmęczeni pogonią za coraz to nowszymi propozycjami projektantów, Dekoria.pl poleca ponadczasową kolekcję tkanin Victoria.

Połyskliwe materiały w kolorach ecru, cappuccino, ceglano-złotym i czarno-srebrnym to propozycja dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojego mieszkania nutę luksusu. W kolekcji znajdują się m.in.: rolety rzymskie, zasłony, obrusy, podnóżki, miękkie pufy, siedziska, sukienki na krzesła i inne tekstylia do dekoracji domu.

Kolekcja tkanin Victoria od Dekoria.pl

Tkaniny łagodzą wygląd surowych wnętrz, nadając im klasycznego charakteru. Podkreślają to, co chcemy wyróżnić, a także optycznie niwelują niedoskonałości. Sukienki na krzesła to doskonały sposób na odświeżenie wystroju jadalni, bez wydawania dodatkowych pieniędzy na nowe meble. Wygodne podnóżki wpiszą się wystrój każdego tradycyjnie urządzonego salonu, a pufy mogą służyć zarówno jako dekoracja, jak i siedzenia dla niespodziewanych gości. W zależności od wybranych kolorów i wzorów, tkaniny pomogą optycznie powiększyć bądź zmniejszyć pomieszczenie. Jasne odcienie tkanin rozświetlą wnętrze, natomiast ciemne dodadzą charakteru jasnemu mieszkaniu.

Kolekcja tkanin Victoria od Dekoria.pl

W stylu glamour ważną rolę odgrywają także meble. Stylizowane czy antyczne, powinny być odpowiednio dopracowane. Możemy je pomalować na żywe, jaskrawe kolory lub ozdobić za pomocą charakterystycznych elementów.

Kolekcja tkanin Victoria od Dekoria.pl

Z założenia wnętrze powinno być pełne połyskujących elementów, jak złote, srebrne, a przede wszystkim błyszczące tkaniny. Równie istotny jest kolor ścian, które w tym przypadku mogą mieć nasycone i odważne odcienie – fiolet, róż, turkus lub klasyczna czerń i biel. Pamiętajmy jednak o tym, że zbyt duża ilość tego kolorów i zdobień może męczyć. Dlatego ważne jest, by starannie dobierać zarówno barwy, jak i wzory dodatków. Miejmy na uwadze to, że diabeł tkwi w szczegółach, a przy odrobinie pomysłowości będziemy cieszyć się klasycznie urządzonym wnętrzem przez długie lata.

Kolekcja tkanin Victoria od Dekoria.pl

Leave a Reply