Wygodne meble pełne fantazji

Supernowoczesna linia, dopracowane detale, zabawa symetrią… kolekcja Zero to bezkompromisowo współczesna odsłona designu, który zaskakuje na każdym kroku.

Nowa forma wypoczynku

Nowoczesny design w wydaniu, jakie proponuje kolekcja Zero, to idealne połączenie stylu i komfortu. Miękka, opływowa linia i subtelne, zaokrąglone krawędzie zwartych, stabilnych brył, to kwintesencja wygody i dobrego smaku. Dzięki głębokim siedziskom i wyprofilowanym oparciom meble pozwalają na relaks zapewniający głęboką satysfakcję. Elementem, który dominuje w formie sof kolekcji, są asymetryczne boki, widocznie nachylone pod kątem do korpusu mebla. Wraz z miękką, delikatnie falującą linią oparcia, tworzą całość, która tchnie spokojem, harmonią i lekkością.

Kolekcja Zero marki NewLook

Kompozycja pełna fantazji

Decydując się na zastosowanie gry kolorów między korpusem mebla a poduszkami siedziska i oparcia, bez trudu skomponujemy zestaw, który odda naszą osobowość i świetnie wpisze się w aranżację salonu. Bogaty wybór tkanin o rozmaitych kolorach i wzorach to niewątpliwy atut kolekcji, pozwalający puścić wodze fantazji. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, możemy wybrać tylko jeden, lub dwa kolory i printy. W ten sposób mamy szansę stworzenia mebla, który będzie dopełnieniem stonowanej aranżacji utrzymanej w duchu minimalizmu, lub zaskoczy oryginalnym lookiem w ekstrawaganckim wnętrzu.

Kolekcja Zero marki NewLook

Diabeł tkwi w detalach

Solidne bryły mebli kolekcji zyskują lekkość dzięki nowoczesnym nóżkom, które są mocnym, wysmakowanym akcentem. Niskie, płaskie nogi sof i wysokie, zakrzywione nóżki fotela i hockera wykonane są ze szczotkowanego metalu. Ten elegancki detal jest jednocześnie kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem, które sprawia, że kolekcja Zero trafia do serc miłośników współczesnych aranżacji.

Kolekcja Zero marki NewLook

Usiądź wygodnie

237 cm komfortu to propozycja, jaką daje megasofa Zero. Przebić ją może tylko ultrasofa, której szerokość wynosi 298 cm. Komfortowe wymiary pozwalają na idealny wypoczynek w każdej pozycji. Kolekcję uzupełniają wygodny fotel o wyprofilowanym oparciu i hocker, których solidne, miękkie siedziska i wysokie nogi gwarantują beztroskie chwile relaksu w idealnie zaaranżowanej przestrzeni.

Kolekcja Zero marki NewLook

Wysmakowane, nowoczesne wnętrza są idealnym tłem dla kolekcji Zero. Niebanalna, harmonijna linia i rozwiązania, które nie uznają kompromisów to atuty kolekcji, które przekonują najbardziej wymagających.

Leave a Reply